برند جدید یوفا

با سلام به دوستداران دیزاینو

 

یوفا برند جدید خود را که یک لیگ جدید فوتبال می باشد را رونمایی کرد . نام این برند vibrant می باشد . این لیگ جدید فوتبال به عنوان لیگ ملل قرار است فعالیت کند که طراحی آن را یک طراح پرتغالی انجام داده است ( Y & R ) . در واقع این طرح به صورت هویت های رنگی طراحی شده است  . قرار بر این است که تمام 55 عضو منتخب یوفا با هم به رقابت بپردازند .

در واقع این طراحی یک هویت بصری جدیدی است که اتحادیه فوتبال اروپا ( UEFA ) آن را به نمایش گذاشته است . این مسابقات که به عنوان لیگ ملل شناخته می شود از سال 2018 شروع به فعالیت می کند . بطور کل اتحادیه فوتبال اروپا (UEFA) قصد دارد با برگزاری این مسابقات سطح حرفه ای فوتبال اروپا را ارتقا بخشد .

طراحی لوگو  که در ادامه این مقاله مشاهده خواهید کرد از رنگ پرچم های 55 عضو منتخب اتحایده فوتبال اروپا گرفته شده است . مدیر برنامه این طراح پرتقالی می گوید که هرچه لوگو و یا هر هویت بصری دارای رنگ های شاد باشد به آن لوگو می تواند یک پویایی خاصی را ارائه کند .

مفهومی که این طراحی لوگو دارد به این صورت است که از تعدادی مثلث تشکیل شده است که بصورت بالا و پایین قرار گرفته است که این مثلثها این را نشان می دهد که هر تیم می تواند صعود کند و یا سقوط کند . شما دوستداران فوتبال این مسابقات فوتبال ( لیگ ملل ) را می توانید از سپتامبر 2018 دنبال و تماشا کنید . اکنون طراحی لوگوی مد نظر را در تصاویر زیر می توانید مشاهده نمایید :

 

 

 

گروه طراحی گرافیک آنلاین و چاپ دیزاینو