دوره های تصویرگری کتاب

با سلام به دوستداران دیزاینو

 

مجموعه خانه هنر زیما دوره های آموزشی تصویرگری کتاب را برای شما علاقمندان ترتیب داده است . مدرس این دوره ها مانلی منوچهری می باشد . طول این دوره ها 14 جلسه می باشد که هر جلسه 3 ساعت زمان می برد و از تاریخ 8 آبان ماه شروع به کار میکند که مهلت ثبت نام شما علاقمندان تا 7 آبان ماه می باشد . هزینه های این 14 جلسه به طور مجموع 680/000 هزار تومان می باشد .

کارگاه های تصویرگری کتاب چیست ؟

تصویرگری کتاب یکی از زیر مجموعه های رشته تصویرسازی می باشد . یکی از نکات مهم در تصویرگری خلق اثر متفاوت می باشد به همین دلیل کسانی که برای یادگیری این رشته به کلاسهای آموزشی می روند باید در نظر داشته باشند که این رشته را طوری بیاموزند  تا بتوانند آثار نابی بر جای بگذارند . به همین دوره های آموزش تصویرگری مجموعه خانه هنر زیما بیشتر به این حیطه پرداخته است تا به کارآموزان آثار متفاوتی را آموزش دهند .

باید توجه داشت طراحی گرافیک یک تصویر منوط به شروع آن می باشد که آیا درست شروع کرده ایم یا نه ؟ آیا ایده ای که در این راه گذاشته ایم از نظر بقیه ایده متفاوتی است یا نه ؟ پیشنهاد ما این است که در این رشته باید به هنرهایی پرداخت که در جامعه نادیده گرفته شده است .

اما مراحل تصویرگری یک اثر بدین صورت می باشد : 1- برنامه ریزی 2- دیزاین 3- طراحی شخصیت 4- طراحی استوری 5- اجرای نهایی فریم های داستان

تمامی موارد بالا باید به طرز صحیحی رعایت شوند تا بتوان یک تصویرگر و طراح  ماهر شد . برای اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس هایی که در تصویر زیر حک شده مراجعه بفرمایید .

 

 

گروه طراحی گرافیک آنلاین و چاپ دیزاینو