روند سفارش

 

مشتریان گرامی دیزاینو برای ثبت سفارش آنلاین از طریق سایت می توانند به قسمت ثبت سفارش رفته و مراحل سفارش را انجام بدهند.برای اطلاع بیشتر از نحوه روند سفارش و انجام سفارش موارد زیر را بررسی نمایید.

 

مراحل سفارش آنلاین طراحی یا چاپ از طریق سایت

1- رفتن به صفحه ثبت سفارش

برای سفارش آنلاین در سایت دیزاینو به قسمت ثبت سفارش دیزاینو رفته و گزینه مربوط(چاپ یا طراحی) به سفارش خود را انتخاب می کنید.

2- انتخاب سفارش چاپ یا طراحی

پس از وارد شدن به قسمت ثبت سفارش چاپ یکی از گزینه های سفارش چاپ یا طراحی را بنا به نیاز خود انتخاب می کنید.پس از مطالعه تذکرات هر بخش وارت سیستم ثبت سفارش بخش مربوطه میشوید.

3-ثبت اطلاعات فردی

در اولین قسمت سیستم ثبت سفارش آنلاین فرم اطلاعات فردی را پر نمایید مشتریان گرامی توجه کنند که اطلاعات تماس آنها و همچنین آدرس خود را به درستی وارد نماییند تا مشکلی در ارتباط کارشناسان دیزاینو با مشتری و همچنین تحویل سفارش به آدرس مورد نظر پیش نیایید لازم به ذکر است که هر گونه اشتباه در این فرم دیزاینو هیچ گونه مسئولیتی را قبول نمی کند.

4-انتخاب نوع چاپ مورد نظر یا نوع سفارش طراحی

پس از وارد کردن اطلاعات فردی گزینه بعدی را در پایین فرم زده و سپس لیست سفارش با توجه به انتخاب شما باز می شود و سپس از لیست گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کرده و همچنین می توانید جمع مبلغ سفارش خود را در انتهای فرم ببینید بعد از نتخاب نوع سفارش با توجه به سفارش انتخب شده محتوای طراحی یا فایل چاپی خود را ضمینه فرم کرده و سپس ثبت خود را نهایی کنید.

5-پرداخت آنلاین سفارش

بعد از تکمیل فرم سفارش پیش فاکتوری از سفارش به شما نشان داده می شود.در نهایت شما برای تکمیل سفارش خود در پایین فرم گزینه پرداخت آنلاین را کلیک کنید و مبلغ سفارش را برای ثبت نهایی پرداخت کنید.

6-انجام سفارش توسط گروه دیزاینو

بعد از تکمیل فرم سفارش و ثبت نهایی کارشناسان دیزاینو با توجه به نوع سفارش شما(طراحی یا چاپ) بررسی کرده و کار شما را طبق درخواست ثبت شده در مدت زمان تعیین شده در سایت قسمت تعرفه ها  انجامم میدهند. قابل ذکر است که اگر در ثبت سفارش شما نقصی وجود داشته باشد کارشناسان  دیزاینو با شما تماس خواهند گرفت.

7-تایید سفارش انجام شده

بعد از انجام سفارش توسط گروه دیزاینو ، سفارش برای مشتری توسط یکی از راهای ارتباطی الکترونیکی(تلگرام ،ایمیل و…) ارسال شده و مشتری تایید خود را انجام میدهد (این مرحله برای سفارش طراحی می باشد)

8- ارسال سفارش

بعد از انجام سفارش توسط دیزاینو برای سفارش چاپ . بسته چاپی برای مشتریان ارسال میشود. قابل وجه است که ارسال برای شهر تهران رایگان بوده و برای شهرستانها ایران به صورت پست بوده و هزینه آن جداگانه دریافت می شود.

 

مراحل سفارش طراحی یا چاپ به صورت تلفنی یا حضوری

مشتریان در صورت نبودن دسترسی شان به سامان ثبت سفارش آنلاین سایت دیزاینو میتوانند از روش های تلفنی  و یا حضوری دیزاینو برای ثبت سفارش طراحی یا چاپ خود اقدام فرمایند.

  • برای سفارش به صورت تلفنی کافی است با شماره 02188321534 یا پشتیبانی 24 ساعته طراحی با شماره 09125225724 شماره گری نمایند و فایل مربوط به چاپ یا طراحی خود را از طریق تلگرام و یا ایمیل به info@designoo.ir ارسال نمایند.
  • همچنین می توانید به صورت حضوری به آدرس دفتر طراحی در ساعات کاری و همچنین با هماهنگی قبلی سفارش خود را ثبت  و یا برای تحویل سفارش مراجعه نمایید.