فراخوان خلق کتاب تصویری (( دستان ))

با سلام به دوستداران دیزاینو

 

فراخوان و یا مسابقه خلق کتاب تصویری (( دستان )) در واقع سومین کارگاه و یا مسابقه ای است که تا به حال برگزار شده است . این مسابقه توسط موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران ، نویسندگان و تصویرگران حمایت شده است .

برای شرکت در این فراخوان باید مدارکی که در فراخوان گنجانده شده است را به دبیرخانه این مرکز ارسال نمایید . شکل برگزاری این مسابقه به این شکل می باشد که هریک از شما باید گروههای دو نفری را تشکیل دهید که در این گروه 2 نفره یک نفر تصویرگر و یک نفر نویسنده می باشد تا بتواند این کتاب تصویری را طراحی کند .

کسانی که خواهان شرکت در این مسابقه هستند باید سه نمونه از نمونه کارهای خود را به ایمیل دبیرخانه ارسال نمایند و باید نمونه کارها در مورد کودکان باشد .

یکی از امکاناتی که در این مسابقه قرار داده اند این است که می توانید با دوستان خود در گروه دو نفره باشید فقط باید خودتان و دوستتان مدرک های تصویرگری و نویسندگی را نیز دارا باشید .

ایمیل مورد نظر : Dastaanpicturebookcomposition@gmail.com

اعلام نتایج در 25 آبان معرفی می شوند و طراحان یا هنرمندان عزیز بعد از قبولی در این مسابقه به کارگاه کتاب تصویری راه می یابند . بعد از کارگاه  تصویرگری مراسمی در 15 دی برگزار خواهد شد که طی آن از بهترین های این رشته قدردانی خواهد شد .

یکی از مهمترین جوایز این مسابقات سفر به جشنواره بین المللی کتاب کودک بلونیا در ایتالیا می باشد که ظرفیت آن برای دو نفر است و این سفر باعث می شود آثاری را ببینید که در رشته گرافیک شما تاثیر قابل توجهی را در آینده بگذارد .

همچنین کتاب تصویری شما که برگزیده می شود چاپ و نشر پیدا می کند و برای چاپ و نشر کتاب شما قرار دادی بسته خواهد شد که در آخر حق الزحمه شما نیز پرداخت می شود .

 

 

گروه طراحی گرافیک آنلاین و چاپ دیزاینو