فستیوال دیزاین گاو اکراین

با سلام به دوستداران دیزاینو

 

فستیوال دیزاین گاو اکراین در سطح جهانی برگزار می شود . این فستیوال در رشته های دیزاین، تصویرگری و گرافیک دیزاین برگزار می شود . در واقع شرکت کنندگان دراین فستیوال بیشتر در زمینه های تصویرسازی و دیزاین کتاب (book design ) با هم رقابت می کنند . هیئت داوران نیز از با تجربه های رشته گرافیک می باشند . همچنین به صورت جداگانه کنار فستیوال نمایشگاهی نیز به صورت مجزا افتتاح می شود تا آثار منتخب در آن نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گیرد . فستیوال دیزاین گاو در سال 2018 برگزار می شود و طراحان عزیز تا 20 ژوئن 2018 فرصت ارسال آثار خود را دارند . نحوه ثبت نام نیز بدین صورت می باشد :

مرحله اول : آثار را باید به نشانه ایمیل COWfestival@ukr.net ارسال نمایید که بیشتر از ده آثار مقدور نمی باشد . مشخصات اثر و آدرس ، تلفن ، فکس ، ایمیل ، آدرس سایت نیز باید ارسال شود .

مرحله دوم : بعد از ارسال آثار کارشناسان آثار را دیده و آنهایی که مورد پسند واقع می شود را بر می گزینند و فرم مربوط به شرکت در مسابقه را به ایمیل شرکت کنندکان ارسال می کنند تا تکمیل نمایند .

مرحله سوم : بعد از برگزیده شدن آثار خود باید فایل چاپ  تمامی طراحی ها را نیز به همین آدرس ایمیل COWfestival@ukr.net ارسال نمایید .

مرحله چهارم : فستیوال cow در کل مسئولیت چاپ آثار شما را برعهده می گیرد .

 

 

گروه طراحی گرافیک آنلاین و چاپ دیزاینو