مسابقه طراحی شرکت سامسونگ

با سلام به دوستداران دیزاینو

 

سامسونگ مسابقه ای با نام  فراتربرو تشکیل داده است تا از طراحان خلاق دعوت بعمل آید تا در طراحی و نقاشی دیجیتال ( دیجیتال پینتینگ ) شرکت کنند . این مسابقه به صورت دو مرحله برگزار خواهد شد  و در نهایت گرافیست هایی که در این زمینه برنده می شوند طرح هایشان در بیلبورد های شهری به نمایش در خواهد آمد .

اما موضوع دقیق این مسابقه به این صورت است که طراحان عزیز با عکاسی زندگی روزمره خود یا با عکاسی از شهر باید واقعیت هایی را با استفاده از نقاشی دیجیتال ( دیجیتال پینتینگ ) به نمایش بگذارند .

 

 

دو مرحله مسابقه به این صورت میباشد :

1- مرحله اصلی : در این مرحله ابتدا 20 اثر  برگزیده انتخاب می شود و سپس از این 20 طرح ، 3 طراحی برتر انتخاب خواهد شد .

2- مرحله فرعی : در این مرحله شرکت کنندگان می توانند اثرات خود را در صفحه شخصی خود داخل اینستاگرام با هشتگ فراتربرو به نمایش بگذارند تا طرح هایشان داخل سایت به نمایش گذاشته شود . پس از به نمایش گذاشتن طرح مربوطه بینندگان سایت شروع به رای دهی میکنند و هر طرح بیشتر رای بیاورد آن طرح نیز برگزیده می شود .

 

 

اما جوایز این مسابقه به این صورت است که سه طرح برتر به ترتیب صاحب سفر پاریس ، چین و روسیه خواهند شد و از بین 20 اثر 17 طرح بعدی با اهدای جوایزی از آنها تقدیر خواهد شد . برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.samsung.com مراجعه نمایید .

 

گروه طراحی گرافیک آنلاین و چاپ دیزاینو