نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی

با سلام به دوستداران دیزاینو

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته در هفته ای که گذشت در حالی برگزار شد که تعداد زیادی از شرکت های ایرانی و چینی در آن حضور داشتند . این نمایشگاه در هفته ای که گذشت بین روزهای 22 الی 24 آذر ماه 1396 برگزار گردید .

 

در این نمایشگاه تعداد زیادی از شرکت های چاپ مانند چاپ کهن ، چاپ نقش الماس ، چاپ قوانین و … ، حضور داشتند  تا تجربیات چندین ساله خود را در صنعت چاپ بار دیگر به در معرض نمایش قرار دهند .

 

از جمله دستگاه هایی که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده بود می توان به دستگاه های : چاپ بنر ، چاپ آفست ، چاپ لیبل ، دستگاه تا و منگنه کاتالوگ ، دستگاه پرفراژ و … اشاره نمود .

 

از شرکت هایی که درزمینه  بسته بندی نیز در نمایشگاه حضور داشتند می توان به شرکت پلیمر کیسه تبریز ، آتی گستر ، راد پلیمر آریس ، گلستان پلاستیک کرج ، خاور وکیوم ، صنایع پلاستیک سپهر و … اشاره نمود .

 

 

جالب توجه ترین قسمت نمایشگاه را می توان به شرکت هایی اشاره نمود که در  طراحی سالنامه  ( طراحی سررسید ) و چاپ سالنامه ( چاپ سررسید ) فعالیت داشتند که با توجه به رسیدن پایان سال 96 حضور گسترده ای را داشتند .

 

گروه طراحی گرافیک و چاپ دیزاینو