واقعیت افزوده در تبلیغات

بیشتــــــــــــــــر از آنچه چاپ میکنید تبلیــــــــــــغ کنید!


چگونه یک واقعیت افزوده برای تبلیغاتمان داشته باشیم؟

 

 

1– محتوا را چاپ کنید یا نمایش بدهید… 

اول محتوای مورد نظرتان را چاپ کنید یا بر روی نمایشگرها نمایش بدید اگر هم محتوایی از قبل چاپ شده دارید نیازی به دوباره چاپ کردن آن نیست!
منظور از محتوا کارت ویزیت، کاتالوگ، پوستر، کتاب، روزنامه و … میباشد که بشود یک عکس از آن اسکن کرد.
 

2– عکس قسمتی از محتوای خود را ذخیره کنید.

در این قسمت عکسی از محتوای که دارید را انتخاب میکنید. یعنی اگر کاتالوگی دارید یکی از صفحات داخلی یا جلد آن را عکس برداری کرده و یا اسکن میکنید و عکس آن را ذخیره میکنید. یا حتی یک عکسی که در کامپیوتر دارید میتوانید نمایش بدهید را انتخاب کنید. در کل هر محتوایی از جمله کارت ویزیت ، تراکت ، بیلبورد های تبلیغاتی و… که به صورت عکسی چاپ شده درامدند از آنها عکسی تهیه کنید.

 


 

 

3– رسانه ها یا محتوایی که میخواهیدنمایش داده شود را انتخاب کنید یا بسازید.

خب حالا باید یک سری محتوایی را که میخواهید بعد از اسکن عکسی که انتخاب کردید نمایش داده شود را یا انتخاب کنید یا از نو بسازید این محتوا میتواند فیلم، صدا، موسیقی، لینک به سایتها یا تلگرام و… عکس ، گالری عکس، ابجکت های سه بعدی، بازی ، مقاله و هر پرونده رسانه ای باشد. اگر شما این مطالب را ندارید دیزاینو میتواند برایتان درست کند. یا خودتان درست کنید یا از محتوای قبلیتان استفاده کنید.

 

 


 

4 نرم افزار واقعیت افزوده را دانلود کنید

بعد از انتخاب محتوا، برای نمایش باید محتوای خود را به برنامه نویسان بدهید تا آن را برایتان در فضای سرور قرار دهند و با عکس انتخابی شما ست کنند. بعد از این کار نوبت شما است که نرم افزار واقعیت افزوده را دانلود کنید این کار را میتونید ازطریق اپلیکشن های ارائه نرم افزارها دانلود کنیدبه طور مثال گوگل پلی (Google Play) برای نرم افزارهای اندروید (Android) و اپ استور (App Store) برای نرم افزار های آی او اس (IOS)  هستند. در نرم افزار های ایرانی میتوان به بازار نیز اشاره نمودو سپس نرم افزار را نصب کنید.

 

  

5– عکس انتخابی را اسکن کنید.

خب به این مرحله میرسیم که بعد از نصب نرم افزار واقعیت افزوده آن را اجرا میکنیم حال عکسی که در مرحله دوم کار انتخاب کرده بودیم و محتوای خود را روی آن ست کرده بودیم را توسط موبایل و نرم افزار اسکن میکنیم. با کمی صبر میبینیم که تمامی آن محتوای رسانه ای که بر روی آن عکس ست کرده بودیم را میتوانیم از طریق صفحه نمایشگر موبایل خود ببینیم و به لینکها و مطالب بسیار زیادی دسترسی پیدا کنیم.

  

6- نمایش محتوای رسانه ای بعد از اسکن

قابل توجه است که وقتی فایل چاپی خود را که محتوا روی آن ست شده بود با اسکن توسط نرم افزار زمانی قابل مشاهده است که از طریق موبایل خود به اینترنت پرسرعت متصل شده باشیم تا این محتوای رسانه ای بارگذاری شود و بتوانیم آنها را ببینم اما نکته جالب این است که هیچ محدودیتی برای انواع رسانه و دیدن آنها وجود ندارد و میتوانید کلی از اطلاعات خود را به دید مشتریانتان در بیاورید. فیلم ، موسیقی، عکس، سه بعدی، لینک و ….


 

حالا اگه دوست داری یه واقعیت افزوده برای تبلیغاتت داشته باشی

همه این کارها رو به دیزاینو بسپار!

 

همین حالا سفارش واقعیت افزوده بده !

 


در زیر میتوانید نمونه واقعیت افزوده کار شده بر روی کارت ویزیت دیزاینو را مشاهده نمایید.