ویژگی های دیزاینو

1- ارسال رایگان

دیزاینو برای سفارش دهندگان که از شهر تهران سفارش خود را ثبت میکنند ارسال فایلهای چاپی را به صورت رایگان انجام میدهد . گروه دیزاینو در آینده ای نزدیک ارسال سفارش رایگان را برای تمامی شهرستانهای ایران رایگان خواهد نمود.


2– پشتیبانی 24 ساعته 

مشتریان گرامی میتوانند در هر لحظه از زمان برای ثبت سفارش طراحی ، چاپ و یا پیگیری سفارش خود و همچنین مشاوره رایگان با شماره تماس 09125225724 که دارای تلگرام می باشد تماس حاصل کنند. همچنین مشتریان برای پیگیری میتوانند از طریق سایت از آخرین وضعیت سفارش خود با خبر شوند. در اخر میتوان به گفتگو زنده که در سایت تعبیه شده است اشاره کرد که شما می توانید با کارناسان ما در زمان کاری ارتباط برقرار کنید.


3- رضایت مندی (گارانتی)

گروه دیزاینو بر این باور است که مشتریان خود باید رضایت کامل را داشته باشند به این دلیل گارانتی برای فایلهای چاپی و پشتیبانی 24 ساعته برای طراحی فیلها در اختیار سفارش دهندگان عزیز گزاشته است.

گارانتی دیزاینو در چاپ هر اتفاق در خرابی رنگ و برش و تغییر در سفارش می باشد اما لازم به ذکر است که باید فایل ارسالی شامل قوانین چاپ باشد به این معنا که خد فاصل برش رعایت شده باشد و 15% تغییر در رنگ در فایل نمایشی و چاپ وجود دارد، دیزاینو در خصوص غلط املایی در فایل های چاپی هیچگونه مسولیتی را نمی پذیرد و فایل بعد از تایید نهایی مشتری برای چاپ فرستاده می شود.


4- ویرایش بدون محدودیت

مشتریانی که سفارش طراحی می دهند بعد از انجام سفارش طراحی آنها توس گروه طراحی دیزاینو و تحویل دادن اتود اولیه آن ، میتوانید هر گونه تغییرات در خصوص رنگبندی ، نوشتاری، گرامری، تغغیر در عکسهای استفاده شده، جابجایی ابحکتها ، اضافه کردن متن و عکس را بدون محدویت تا جلب رضایت مشتری انجام می دهد. و در نهایت فایل نهایی به مشتری تحویل داده می شود و در صورت هماهنگی بیشتر برای چاپ مستقیما فرستاده می شود.