لوگوهای تاثیر برانگیز

با سلام به دوستداران دیزاینو

 

در این مقاله نمونه ای از لوگوهای تاثیر برانگیزی را قرار داده ایم که با الهام از فضاهای مثبت و منفی طراحی شده اند . همانطور که همه ما می دانیم مهمترین بخش یک شرکت یا برند لوگوی آن است که باید طوری طراحی شود در یاد و خاطره عموم بماند . به همین دلیل چون در کشور ما به این موضوع خیلی ساده نگاه می شود عموم مردم فکر می کنند طراحی لوگویشان در پیشرفت شرکت و برندشان تاثیر چندانی ندارد و آن را ساده می پندارند .

تعریف از لوگوی یک شرکت به این صورت است که ” منعکس کننده هدف ، چشم انداز و موقعیت کاری ” یک شرکت یا برند می باشد به همین دلیل در انتخاب گرافیست باید دقت فراوانی کرد .

اکنون در ادامه این مقاله تصاویر لوگوهایی را خواهید دید که توسط یک گرافیست با تجربه به نام  یوگا پردانا ( yoga pedana ) طراحی شده است و تمام نکاتی که در بالا ذکر شده است را رعایت کرده است . طراحی این لوگو به گونه ای است که انگار از قلب گرافیست این لوگوها بیرون کشیده شده است نه از ذهن آن !

لوگوهای این گرافیست که در تصاویر زیر می بینید به طرزی است که گرافیک کاران عزیز می توانند برای کارهای خود از آن ایده بگیرند و در طراحی لوگو با کیفیت تر عمل کنند :

 

 

گروه طراحی گرافیک آنلاین و چاپ دیزاینو

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *